Hakkımızda

Ajan.net Bilişim Hizmetleri 1992 yılından bu yana kurucuları tarafından tecrübeleri ve birikimleri ile 2003 yılında sektördeki yerini almıştır.

Ajan.net Bilişim Hizmetleri olarak hizmet vermeye başladığımız 2003 tarihinden bu yana hizmet türlerini geliştirerek kurumsal firmaların tüm ofis teknik desteğini karşılayacak bilgi ve birikimleri ile müşterilerine katkı sağlamaktadır.

Amacımız firmaların bilişim ve teknoloji anlamında bilgisayar ve çevre birimleri, internet hizmetleri, güvenlik ve tüm ofis ekipmanlarının satış ve teknik destek hizmetlerini güvenilir kaynaktan bir firma ile çalışarak gerek karmaşıklığı, gerekse ekonomik anlamda yarar sağlamayı hedef edinilmiştir.

Özel Program Yazılımı ve bunun yanı sıra donanım, ağ hizmetleri , internet hizmetleri ve bilişim sektöründeki diğer konularda müşterilerinin bir çok anlamda iş yükünü hafifletmektedir.

Firmaların tüm bilişim ve güvenlik anlamında bilgisayar, ağ, ups, alarm, kamera, internet hizmetlerini veya taşınma işlerinde tüm bu hizmetlerin tümünü firmamız tarafından karşılanarak anahtar teslimi bir firma ile muhatap olarak güvenli kaynaktan hizmet almalarını sağlamaktadır.

Ajan.net Bilişim Hizmetleri sektöründeki en değerli kavramlardan biri olan GÜVEN olgusunu en iyi şekilde oluşması ve müşteri memnuniyetini hedef alan bakış açısıyla farklı bir yerde hizmet vermektedir.

Ajan.net Bilişim Hizmetleri sektöründe bir çok işi tek çatı altında toplamış; bilgi, beceri ve uzmanlığıyla , en küçük aksaklığa dahi ihtimal vermemek üzere dizayn edilmiş ve müşterisinin yanında varolmuştur.