Ajan.Net Bilişim Hizmetleri

Ajan.net Bilişim Hizmetleri 1992 yılından bu yana kurucuları tarafından tecrübeleri ve birikimleri ile 2003 yılında yazılım ve bilişim sektöründeki yerini almıştır.

Ajan.net Bilişim Hizmetleri olarak hizmet vermeye başladığımız 2003 tarihinden bu yana hizmet türlerini geliştirerek kurumsal firmaların tüm yazılım ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve birikimleri ile müşterilerine katkı sağlamaktadır.

Amacımız firmaların yazılım ve bilişim alanlarında uzman kadromuzla, profesyonel çalışma anlayışımızla ve yenilikçi hizmetlerimizle müşterilerimize gerek iş gerekse ekonomik anlamda kolaylık sağlamaktır.

Postman,Webpostman,Postman Mobil IOS-Android ve Exporter-Kargo İhracat Programı gibi özel yazılımlarımız ve bunun yanı sıra özel yazılım geliştirme ve server sunucu hizmetlerimizle müşterilerimiz için bir çok alanda hizmet üretmekteyiz.

Ajan.net Bilişim Hizmetleri sektöründeki en değerli kavramlardan biri olan GÜVEN olgusunu en iyi şekilde oluşması ve müşteri memnuniyetini hedef alan bakış açısıyla farklı bir yerde hizmet vermektedir.

Ajan.net Bilişim Hizmetleri sektöründe bir çok işi tek çatı altında toplamış; bilgi, beceri ve uzmanlığıyla , en küçük aksaklığa dahi ihtimal vermemek üzere dizayn edilmiş ve müşterisinin yanında varolmuştur.